Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chałupnictwo

Utworzony przez Grand36, 13 września 2010 r. o 11:41
pytanie czemu wklejone linki nie działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://centrumreklamy######/pages/index.php?refid=punek99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
punek99 napisał:
pytanie czemu wklejone linki nie działają
bo to nie jest miejsce na reklamowanie się i zamieszczanie linków referencyjnych. Szukasz taniej reklamy, bywa, ...znajdź sobie jakieś inne miejsce. Kolejny spamerze. :/
Ostatnio edytowany 25 sierpnia 2011 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://centrumreklamy######/pages/index.php?refid=punek99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce tylko pomóc innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
punek99 napisał:
ja chce tylko pomóc innym
jakbyś chciał pomóc innym nie wklejał byś linku ze swoim nickiem, proste. Ale przecież naciągając kolejnych frajerów ty masz z tego kolejny zysk. Spamer, reklamuj się z np. Google albo w Dzienniku Wschodnim. :/
Ostatnio edytowany 25 sierpnia 2011 r. o 20:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam i już znikam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dajcie sie nabrac to jest normalne wyłudzenie i w polsce za takie cos trafia sie za kratki kto wie moze własciciel zekomej firmy juz dawno siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Zapraszam do współpracy w najlepszym programie partnerskim darowizn Dobry Zarobek. Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na: mysza_233@interia.pl Program działa rewelacyjnie.Możesz to traktować jako dorabianie,ale i jako stały dochód - wszystko zlaeży od poświęconego czasu!Zapraszam do współpracy - naprawdę warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście że sprawdziłam w necie , trafiłam na stronę http://www.chalupnicza.yoyo.pl/kontakt.html, niby wszytko wygląda dobrze ale...po przeczytaniu waszych opinii odpuszczę sobie współpracę z nimi Jestem trochę podłamana bo jakiej firmy nie znajdę to po dłuższej weryfikacji okazuję się że to lipa, a ja pilnie poszukuję dodatkowego zajęcia Może ktoś może coś polecić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959. Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Słowem wstępu można powiedzieć że to wszystko. Punkty są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Gdyby pojawiły się jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam. Będę z wami szczery, system działa podobnie jak systemy klikania w reklamy z ta różnicą że tutaj nie klikamy więc nie zajmuje nam to tyle czasu. Jest jedno ale jeśli widzieliście na forach wpisy nakłaniające was do pracy polegającej na klikaniu klików rzadko kiedy te osoby informują was że rejestrując się przez ich linki zostajecie ich poleconymi a oni mają z tego profity. W tym wypadku jest tak samo lecz ja was uświadamiam. Aby być uczciwym podam wam czysty link. http://en.20dollars2surf.com/ Każda osoba która skorzysta z mojego linku polecającego niech się ze mną skontaktuje na stronie 20$surff, pomogę jej się rozwinąć tak aby mogła zarabiać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję że mnie oszczegliście Też miałem wpłacić-oni kłamią tak jak PO-donald- to łobuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Dziękuję że mnie oszczegliście Też miałem wpłacić-oni kłamią tak jak PO-donald- to łobuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff, dobrze, że znalazłam to forum. Przez myśl przebiegło mi, że to całe chałupnictwo może nie jest takie złe. Mówiąc szczerze pomyślałam sobie, że może jednak warto zaufać i nie skreślać człowieka od razu mówiąc, że to najprawdopodobniej oszust. Na pewno nie wpłacę kasy, niestety nie warto mieć zaufania w dzisiejszych czsasch... Przykre... ale coraz bardziej się sprawdza... :/ Ludzie jak macie do siebie trochę szacunku - nie wierzcie w żadne linki, super oferty klikania w banery, chałupnictwo, pisanie tekstów i inne bajery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=443565 Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Punkty z baneru są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Nie zarobimy na tej stronie fortuny ale na pewno stać nas będzie na opłacenie kilku rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=443565 Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Punkty z baneru są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Nie zarobimy na tej stronie fortuny ale na pewno stać nas będzie na opłacenie kilku rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich forumowiczów... bardzo zaluje, ze nie trafilam na to forum doslownie dzien wczesniej... bylam dzis na poczcie i wplacilam te symboliczne 15 zl na konto PANA ANDRZEJA... kierowalam sie tym, ze niezbyt wysokie zarobki sa chyba bardziej realne niz te 3000 zl miesiecznie, bo w to akurat nie uwierze... A jednak okazuje sie, ze i 500 zl miesiecznie jest nierealne.. MADRY POLAK PO SZKODZIE- no nic, od dzis baczniej bede sie pilnowala ... pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina24 napisał:
witam wszystkich forumowiczów... bardzo zaluje, ze nie trafilam na to forum doslownie dzien wczesniej... bylam dzis na poczcie i wplacilam te symboliczne 15 zl na konto PANA ANDRZEJA... kierowalam sie tym, ze niezbyt wysokie zarobki sa chyba bardziej realne niz te 3000 zl miesiecznie, bo w to akurat nie uwierze... A jednak okazuje sie, ze i 500 zl miesiecznie jest nierealne.. MADRY POLAK PO SZKODZIE- no nic, od dzis baczniej bede sie pilnowala ... pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, czy ktoś podejmował się pracy chałupniczej w firmie o nazwie " EMIDA" (USŁUGI-INFORMACYJNO-REKLAMOWE"EMIDA" REGON 021014603 NIP 899-227-67-19 NASZA STRONA:www.emida.xt.pl) wpłaciłam kwotę tylko że 32zł i mam pytanie czy ktoś coś wie na temat tej firmy i czy jet sens współpracować z nimi, czy to tylko oszuści tak jak piszecie na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...